Asi najlepšie miesto na originánu rozlúčku so slobodou je výlet na párty pláž Zrće. Ak vám vyjde termín rozlúčky so slobodou práve na letné mesiace, tak nie je nad čím váhať a vyberte si ktorýkoľvek týždeň s nami alebo vyrazte aspoň na 3 noci s odchodom 11.7. o 23:00 a návratom v pondelok večer.

Pýtate sa prečo? Čím je Zrće také jedinečné práve pre rozlúčky so slobodou? 

★ After beach párties  ➡️  Nespútané zábava na poobedných poolpárties (bazénoviciach) od 15:00 do 20:00 vo všetkých kluboch na Zrće (Kalypso, Aquarius, Papaya, Noa, Rocks), ale aj v meste Novalja na mestskej pláži. Osvieženie v bazéne, ktorý je namiesto tanečného parketu. Dj, ktorý ti namieša príjemný setík. Sexi tanečníci, tanečnice, hostesky a samozrejme kopec vysmiatych pártypeople okolo! Užijete si horúce leto, ktoré je ale neskutočne príjemné pri alebo v bazéne, keď na seba špliechate vodu a užívate si letné kokteily. 

★ Nočné párties ➡️ 

★ Párty loď ➡️ 

★ Adrenalinové aktivity ➡️ Najväčšou atrakciou je bungee jumping - skok zo 41m vysokého žeriava priamo na pláži. Skok je nad morom a následne ťa žeriav prenesie aj nad pláž a klub Papaya! Skáče sa deň aj noc!
Ďaľšími vtipno adrenalínovými vodnými aktivitami sú flyboarding, vodné skútre - jet-ski, nechaj sa ťahať na vode na jednom veľkom alebo viacerých kolesách či na banáne. Nechýba ani wake boarding.
alebo sa nechajte vystreliť priateľmi z veľkého vankúša do mora. Na Zrće nechýba ani ľudský katapult. Guma, ktorá ťa vystrelí vysoko do vzduchu. Po ostrove sa môžete vyšantiť na quad safari - štvorkolkách alebo na paintballe.

★ Relaxačné aktivity ➡️ Pláž, more, lehátko, baldachýnová posteľ, sieť nad morom, masáže, chutné prírodné ovocné kokteily a smootie, ktoré ťa dobijú energiou!

★ Top gastronómia ➡️ pri tomto vyjadrení ma napadá primárne hotel Boškinac, kde majú pripravené vždy 4 rôzne obedové menu na úrovni Michelinských reštaurácií. Tento zážitok nesmiete vynechať. Hotel je cca 2km od Novalje, kde vás môže zaviesť taxik.

  

Predĺžený výkend 11.7.-16.7. rezervuj TU! (3 noci)1. týždeň 5.7.-13.7.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU! (7 nocí)

2. týždeň 11.7.-21.7.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (5 nocí) alebo TU (8 nocí)!

3. týždeň 19.7.-29.7.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)

4 . týždeň 28.7.-4.8.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)

5. týždeň 2.8.-11.8.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)

6. týždeň 9.8.-18.8.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)