Asi najlepšie miesto na originánu rozlúčku so slobodou je výlet na párty pláž Zrće. Ak vám vyjde termín rozlúčky so slobodou práve na letné mesiace, tak nie je nad čím váhať a vyberte si ktorýkoľvek týždeň s nami alebo vyrazte aspoň na 3 noci s odchodom 11.7. o 23:00 a návratom v pondelok večer.

Pýtate sa prečo? Čím je Zrće také jedinečné práve pre rozlúčky so slobodou? 

★ After beach párties  ➡️  Nespútané zábava na poobedných poolpárties (bazénoviciach) od 15:00 do 20:00 vo všetkých kluboch na Zrće (Kalypso, Aquarius, Papaya, Noa, Rocks), ale aj v meste Novalja na mestskej pláži. Užijete si horúce leto, ktoré je ale neskutočne príjemné pri alebo v bazéne, keď na seba špliechate vodu a užívate si letné kokteily v spoločnosti všetkých tých vysmiatach ľudí. 

★ Nočné párties ➡️ 

★ Adrenalinové aktivity ➡️ 41 metrový zoskok na bungee jumpingu priamo na pláži, flyboarding, wakebording, jet-ski, banán, tube ride, štvorkolky, skútre ...

★ Relaxačné aktivity ➡️ masáže priamo na pláži Zrće

★ Top gastronómia ➡️ pri tomto vyjadrení ma napadá primárne hotel Boškinac, kde majú pripravené vždy 4 rôzne obedové menu na úrovni Michelinských reštaurácií. Tento zážitok nesmiete vynechať. Hotel je cca 2km od Novalje, kde vás môže zaviesť taxik.

  

Predĺžený výkend 11.7.-16.7. rezervuj TU! (3 noci)1. týždeň 5.7.-13.7.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU! (7 nocí)

2. týždeň 11.7.-21.7.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (5 nocí) alebo TU (8 nocí)!

3. týždeň 19.7.-29.7.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)

4 . týždeň 28.7.-4.8.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)

5. týždeň 2.8.-11.8.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)

6. týždeň 9.8.-18.8.:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj TU (7 nocí)