Napíš nám   Zavolaj nám

Často kladené otázky

Áno, ak si z Českej republiky a chceš zaplatiť českými korunami (a nie eurami), môžeš tak urobiť buď vkladom hotovosti na pobočke alebo prevodom zo svojho účtu na náš účet v českej Raiffeisen banke. Pri platbe v CZK použi na prepočet ceny v EUR kurz 1 EUR = 26 CZK (príklad: cena 100 € = 2600 Kč).

Ak by si nám z akéhokoľvek dôvodu chcel v Českej republike platiť v mene EUR, môžeš tak urobiť vkladom hotovosti na pobočke, akurát požiadaj v banke o vklad na rovnaký náš účet ale vedený v mene EUR, nie v mene CZK.
Je niekoľko možností, podľa toho, z ktorého mesta vyrážate.

Pre cestu z Bratislavy do Chorvátska si môžeš vybrať z dvoch možností:
A) cez Rakúsko a cez Slovinsko, alebo
B) cez Maďarsko

A) My sme dlhé roky preferovali trasu cez Rakúsko – diaľnica s patričnou infraštruktúrou (dostatok odpočívadiel a čerpacích staníc), ale neskôr sme zistili, že okrem problémového prechodu cez Slovinsko je problém aj s permanentným rekonštruovaním rakúskej diaľnice a tým pádom každú chvíľu obmedzenie rýchlosti na cca 80km/hod, zužovanie pruhov a tým pádom spomaľovanie premávky.

Ďaľší a ešte väčší problém je 80km-vý prejazd cez Slovinsko, z ktorého je iba 40km diaľnice, za ktorý musíte uhradiť najlacnejšiu 15 € týždennú diaľničnú známku. Ale to nie je ten najväčší problém. Najhoršie je to, že vám tých 15 € nepomôže k hladkému priebehu cesty, ale keďže pri mestečku Ptuj diaľnica končí a až po hranice s Chorvátskom ide jednoprúdovka, tak sa už na diaľnici tvoria zápchy, v ktorých môžeš uviaznuť hlavne v auguste aj 4h. Ak cestuješ v noci, tak to nie je žiadna výhra ostať neskoro v noci alebo nad ránom, keď ťa “láme” na spánok posúvať sa “na jednotke” v zápche 1-4 hodiny. Cez deň je to síce lepšie čo sa mikrospánkou týka, ale zas tu to dá zabrať klíme.

Keď sme teda chodili cez Slovinsko osobným autom, tak sme uprednostňovali trasu mimo diaľnice cez Maribor. Cez deň sme si našli malebnú trasu cez Slielfeld – Maribor – Ptuj a za hranicami Záhreb a ďalej cez most na Pag alebo trajektom na ostrov Pag.

Finančne aj časovo výjde cesta trajektom (exit Žuta Lokva - Senj - Prizna) a po moste (exit Posedarje) rovnako. Počas cesty treba počítať s diaľničnými poplatkami. Chorvátsko cca. 180 HRK jedna cesta (25 €, ale tento rok sa ceny zvyšovali), prípadne Slovinsko týždenné mýto za 15 €.

B) je trasa, ktorou chodíme už 8 rokov a bez váhania. Cez Maďarsko sa dá prejsť každým rokom pohodlnejšie a rýchlejšie. Môžete ísť buď súvisle nonstop po diaľnici okolo Budapešti a následne odbočiť na Balatón a tá diaľnica vedie až do Chorvátska kde pokračujete na Zagreb a následne až na Zadar. Ak chcete prísť na Pag mostom, tak zídete z diaľnice exitom na mesto Senj. To znamená, že prejdete pohorím Velebit a serpentínami zídete k pobrežiu k mestečku Senj a následne pokračujete pobrežím na juh až ku kompe pri mestečku Prizna. Lístok na kompu sa kupuje v malej búdke asi 500m od kompy, rpi ceste. Smerom tam vám zoberú aj eurá, ale smerom naspäť treba mať na cestu na kompu kuny. Platba kartou po minulé roky nebola možná. Ak chcete ísť cez most, tak pokračujete na Zadar a tesne pred zadarom opustíte diaľnicu na exite Posedarje a pokračujete v smere na ostrov Pag a mestečko Novalja. Pri moste si môžete urobiť pekné fotky.

Ak sa ti zdá cesta autom na Zrće zložitá a zbytočne únavná, môžeš využiť dopravu našim partybusom. Môžeš si u nás vybrať kompletnú pártydovolenku klimatizovaným autobusom aj s ubytovaním v Novaji alebo môžeš ísť aj individuálne a využiť iba našu dopravu.
Bežne jazdíme 49-miestnymi (občas aj väčšími) pohodlnými, klimatizovanými diaľkovými autobusmi. Kapacita každého nášho zájazdu je spravidla max. 49 osôb, v strede letnej sezóny štartujeme na Zrće aj naraz dvomi autobusmi s kapacitou až do 100 osôb. Na akcie ako napr. Sensation sme v roku 2011 štartovali s rekordnými 5 autobusmi, na Transmission 1-3 autobusmi, na Tomorrowland vždy 1 autobusom na každý víkend festivalu.
Naši klienti sú ubytovaní v kompletne zariadených apartmánoch v súkromných apartmánových domoch s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC, balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Neponúkame hotely ani hostely. Kuchynka je vždy vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb.

V lete 2020 si navyše môžete vybrať ubytko aj v niektorom z nových domov aj s bazénom! Kapacita je limitovaná, preto odporúčame rezerváciu čo najskôr.
Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Ak ste väčšia partia, tak vás podľa aktuálnych možností vieme ubytovať vo viacerých apartmánoch v jednom dome alebo v domoch v bezprostrednej blízkosti vedľa seba. V prípade záujmu je najlepšie nám zavolať a opýtať sa na konkrétny termín a počet osôb, ponuka voľných apartmánov sa priebežne mení v podľa aktuálnej obsadenosti.
Všetky naše ponúkané apartmány (súkromné apartmánové domy) sa nachádzajú priamo v meste Novalja, hneď na jeho začiatku v tzv. zóne A (zóna najbližšie k pláži Zrće iba ca. 2,5 - 3 km), v pešej vzdialenosti iba 100-500 m od mestskej pláže Lokunje a od centra mesta, rovnako ako od veľkého obchodného domu s potravinami Plodine (niečo medzi Billa a Tesco - kúpite tam naozaj všetko, od potravín a nápojov, alkoholu, nafukovačiek, slnečníkov, kozmetiky, až po nábytok). Na pláž Zrće môžeš pohodlne chodiť peši (ca. 35-40 min.) alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch.
Leto 2020 je kvôli korone špecifické. Program na Zrće bude toto leto pozostávať predovšetkým z akcií s prevažne domácimi DJs a rezidentnými DJs jednotlivých klubov. Jediný festival, ktorý sa len presunul z júla na august, je Awake Croatia (20.-24.8.2020), ktorého linuep bol zverejnený v polovici júna a je nadupaný trance-ovými DJskými hviezdami (Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani a veľa ďalších). Prevažná vačšina pôvodne plánovaných akcií a festivalov so zahraničnými DJs bola presunutá na 2021 alebo zrušená. Organizátorov a kluby k tomu prinútila nepredvídateľnosť vývoja situácie a obmedzení cestovania v mesiacoch marec-jún.
Podrobný program každého zájazdu (turnusu) posielame každému klientovi emailu spravidla vždy v pondelok v týždni pred odchodom autobusu spolu s poslednými organizačnými informáciami.

V skratke: V deň odchodu odchádza pártybus večer o 23:00 z Bratislavy z parkoviska na Trnavskom Mýte č. 1. V deň návratu do Bratislavy je autobus naspäť spravidla v ranných hodinách okolo 8:00-10:00. Počas týždňa sa vytvára program priebežne podľa aktuálneho počasia a partie. Počas dňa sú podľa dohody spoločné aktivity na Zrće alebo mestskej pláži, pártyloď, výlet na niektorú z okolitých pláži, výlet motorovým člnom; poobede o 15:00 začínajú afterbeach parties, po nich je priestor na večeru, relax, grilovanie a o 23:00 začínajú nočné parties. Doobedia sú viacmenej relaxačné a dospávacie. 1-2x do týždňa robíme spoločné "plážovice" - postavíme veľký plážový stan, kde sa môžeš zrelaxovať, pokecať si a popiť, ale zároveň sa okolo neho slníme a podľa nálady sa robia rôzne aktivity a súťaže. Počas zájazdu sme k dispozícii celý náš tím, váš stevard, delegát a moodmaker, ktorý je tam iba s vami na konkrétny týždeň.
Bungee jumping na pláži Zrće má 41m. Skáče sa z neho deň aj noc. Skočíte najprv smerom nad more a následe vás rameno žeriavu prenesie aj nad klub Papaya, kde si polietate nad párty luďmi.
Počas pobytu rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou! Plavba 2-podlažnou loďou s otvorenou hornou a čiastočne aj spodnou palubou a sedením po zátokach ostrova Pag s live DJ-om na palube je osvedčeným a obľúbeným zážitkom! V cene je navyše zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene vodka a džús (ostatné nápoje je možné si dokúpiť). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou.

Loď vypláva spravidla o 12:00 z móla v klube NOA (hneď oproti klubu Papaya) a vracia sa ca. o 17:00 a vy môžete pokračovať v zábave na každodennej afterbeach party v klube Papaya alebo v ostatných kluboch!

Cena tohoto výletu je pre klientov Partybus.sk iba 40 €/osoba (bežná cena na mieste je 45 €). V cene je zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene vodka a džús (ostatné nápoje je možné si dokúpiť). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou. Pártyloď si môžete objednať priamo tu na stránke alebo u stevarda počas cesty do Novalje.

Výlet pártyloďou si môžete objednať na našom webe (v druhom kroku rezervácie zájazdu) alebo u stevarda na palube autobusu počas cesty do Novalje alebo u delegáta aj na mieste čo najskôr po príchode do Novalje.
Zaži a spoznaj ostrov Pag z celkom iného pohľadu - spolu s tvojimi kamarátmi alebo ďalšími partybusákmi ťa zoberieme na ca. 3-hodinovú súkromnú okružnú jazdu motorovým člnom po Pažskom zálive!

Tento výlet si môžeš objednať iba za 30 € na 1 osobu (pri maximálnom počte 4 osoby, môže byť aj menej osôb, ale celková cena výletu je vždy 120 €). Kapacita je každý turnus obmedzená, výlet organizujeme v závislosti od počasia a záujmu, maximálne 2-3x počas každého turnusu, preto odporúčame príliš dlho neváhať - stojí to za to!

Voda v Pažskom zálive je kľudná ale napriek tomu máš možnosť zažiť trochu adrenalínu pri ťahaní na nafukovacom kolese za člnom alebo skoku do mora z malého mosta v meste Pag či zo skál pri vstupe do tajomnej presvetlenej jaskyne, ktorú rozhodne tiež odporúčame preskúmať. Objavte pláže, na ktoré sa s nikým iným a ináč nedostanete, urobte si originálne fotky aj za kormidlom, nakuknite do mesta Pag na drink či zmrzlinu na prístavnej promenáde alebo si len jednoducho užívajte pláže a neviazané kúpanie v strede mora - voľba je na vás! Dokonca si môžete zobrať autobusom vlastné vodné lyže a zajazdiť si za člnom.
Tento web používa súbory cookie. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pre jeho odvolaním. Podmienky použitia a rozsah spracúvania osobných údajov.
Zmeniť nastavenia pre súbory cookie