Chorvátsko (spolu s viacerými ďalšími krajinami EU) je pre Slovákov a Čechov od 1.6.2020 oficiálne konečne znovu otvorené bez akýchkoľvek obmedzení - pričom od stredy 10.6.2020 sa zrušila aj posledná prekážka cestovania na dovolenku k moru - povinná karanténa po návrate. 

Kluby na Zrće postupne začali otvárať svoje brány: klub NOA otvoril ako prvý 10.6., klub Papaya štartuje plnú prevádzku od začiatku júla! Ostatné kluby očakávame, že sa postupne pridajú. 

Takže v tejto chvíli už absolútne nič nebráni užiť si leto na Zrće alebo kdekoľvek v Chorvátsku pri mori ako obvykle! 

Tu sú najdôležitejšie informácie pre vás z našej strany:

 1. Letnú sezónu 2020 pripravujeme a ponúkame bez zmeny, tak ako ju vidíte v ponuke na našom webe. Dokonca sme na august pridali nejaké turnusy navyše! Do začiatku našich termínov na Zrće je už len jeden mesiac a keďže prevažná väčšina obyvateľov EU, ktorá je pripravená na dovolenku pri mori, sa chystá v lete tráviť dovolenku práve v Chorvátsku, prípadne Turecku a Grécku. Keďže je Chorvátsko najbližšou, aj autom dostupnou destináciou a navyše podobne ako Slovensko bezpečnou turistickou destináciou, tak odporúčame rezerváciu termínu, nad ktorým uvažujete, zbytočne neodkladať. 
 2. Rezervujte si svoj termín čo najskôr! Pri rezervácii stačí zaplatiť iba symbolickú sumu 50 € - zvyšok najneskôr mesiac pred odchodom. V prípade rezervácie menej ako 1 mesiac pred termínom zájazdu, stačí zaplatiť zvyšok do 14 dní od rezervácie - najneskôr však 5 dní pred termínom zájazdu. V prípade rezervácie menej ako 5 dní pred termínom, je potrebná úhrada celej ceny zájazdu obratom po rezervácii.
 3. Naďalej platia bez zmeny naše bežné storno podmienky, čiže až do 30 dní pred začiatkom objednaného zájazdu môžete zrušiť účasť len s minimálnym základným storno poplatkom 30 €. Potom sa storno poplatok postupne zvyšuje podľa Všeobecných podmienok.
 4. Kedykoľvek, aj v deň odchodu na zájazd, je možné bezplatne zmeniť účastníka zájazdu, stačí nás bezodkladne informovať emailom alebo telefonicky.
 5. Relatívne kedykoľvek je možné zmeniť aj termín zájazdu. Jediné, čo sa môže stať, že iný termín môže byť už vypredaný, ale vždy riešime každý prípad individuálne - neváhajte nám zavolať alebo napísať email.
 6. Situáciu naďalej denne sledujeme a ani my nemôžeme vylúčiť akýkoľvek nepriaznivý vývoj. V (nepravdepodobnom) prípade, že nám akékoľvek verejne a oficiálne oznámené a potvrdené štátne nariadenie či obmedzenie technicky zabráni realizovať ktorýkoľvek zo zájazdov na Zrće, sme pripravení ponúknuť “kredit” (poukaz) v hodnote až 120% pôvodne zaplatenej ceny za zájazd alebo vrátiť 100% zaplatenej ceny za zájazd. Voľba bude iba na vás.

Naša CK realizuje predaj zájazdov od svojho vzniku výlučne online, na našom webe www.partybus.sk, bez kamennej prevádzky - to znamená, že akýmikoľvek opatreniami pre prevádzky nie sme nijako obmedzovaní a pracujeme naplno ako obvykle.Pre všetky vaše otázky sme k dispozícii takmer neobmedzene na známych kontaktoch, každý deň spravidla od 8:00 až do večera do 22:00 :Tel./WhatsApp/Viber: +421903244802 alebo +421905631098

Facebook: fb.me/partybus.sk a fb.me/partydovolenka.sk

Email: info@partybus.skMichal Hodža & Katarína Peterková

konatelia a spolumajitelia Partybus.sk (CK SPACE4U s.r.o.)____________Kde nájdem relevantné informácie a užitočné linky na tému koronavírus?

E-mailový kontakt zriadený Úradom verejného zdravotníctva SR: novykoronavirus@uvzsr.skAko znížiť riziko nákazy akýmkoľvek vírusom (chrípka, nádcha, covid, ...)?

 • Umývajte si ruky mydlom a vodou alebo prostriedkom na báze alkoholu
 • Keď kašlete, zakryte si nos a ústa a kýchajte do vreckovky alebo do ohnutého lakťa
 • Vyhýbajte sa kontaktu s ľuďmi, ktorí javia príznaky nádchy alebo chrípky alebo sa vrátili z oblastí, v ktorých bol potvrdený koronavírus
 • Ak vám zamestnávateľ ponúkol možnosť pracovať cez home office, využite to
 • Ak sa necítite zdravotne dobre, overte si, či máte príznaky spojené s týmto vírusom: teplota, kašeľ a dýchavičnosť. Následne kontaktuje telefonicky svojho lekára alebo infolinku Národného centra zdravotníckych informácii - 0800 221 234 alebo Úrad verejného zdravotníctva SR – 0917 222 682, kde vám odborníci odpovedajú na otázky alebo napíšte na: novykoronavirus@uvzsr.sk