Súčasnú situáciu vo svete bez debaty všetci už dobre poznáte a rovnako sa dotýka nielen našej cestovky, pártybusov a zájazdov na Zrće, ale aj nás osobne.

Chceme vás všetkých postupne informovať o niektorých pre vás dôležitých faktoch, pripravovaných krokoch a našich plánoch. Všetko, čo dnes vymyslíme a napíšeme, je a bude naďalej výrazne ovplyvňované vývojom situácie nielen u nás na Slovensku, ale aj vo zvyšku Európy.

Tu sú najdôležitejšie informácie z našej strany:


  1. Letnú sezónu 2020 naďalej ponúkame, pripravujeme a plánujeme realizovať bez zmeny! Do začiatku našich termínov na Zrće je ešte viac ako 3 mesiace čas a vzhľadom na pomaly pribúdajúce pozitívne predpovede a odhady vývoja situácie a plánovaného uvoľňovania súčasných vládnych opatrení a nariadení, očakávame, že sa v lete vidíme na Zrće! 
  2. Preto v tejto chvíli nie je žiadny dôvod na zbytočnú „paniku“ a stornovanie objednaných letných zájazdov. Aktuálne platia naše štandardné stornopodmienky, čiže až 30 dní pred začiatkom objednaného zájazdu môžete stornovať len s minimálnym základným poplatkom 30 €. Prosíme preto všetkých klientov, bez rozdielu, či máte zaplatený celý zájazd alebo len čiastkovú zálohu, aby ste s prípadnými úvahami o zrušení zájazdu ešte počkali.
  3. Kedykoľvek, aj v deň odchodu na zájazd, je možné bezplatne zmeniť účastníka zájazdu, stačí nás bezodkladne informovať emailom alebo telefonicky.
  4. Relatívne kedykoľvek je možné zmeniť aj termín zájazdu. Jediné, čo sa môže stať je, že iný termín môže byť už vypredaný, ale vždy sa pokúšame individuálne vyriešiť každý prípad.  
  5. Pochopiteľne situáciu takmer bez prestávky sledujeme a ani my nemôžeme vylúčiť akýkoľvek nepriaznivý vývoj. V (nepravdepodobnom) prípade, že nám akékoľvek verejne a oficiálne oznámené a potvrdené štátne nariadenie či obmedzenie technicky zabráni realizovať ktorýkoľvek zo zájazdov na Zrće, budeme vraciat 100% zaplatenej ceny za zájazd. Toto je ďalší z dôvodov, prečo všetkých prosíme neunáhliť zbytočne svoje rozhodnutia a plány na leto a spolu s nami naďalej situáciu s kľudom sledovať.


Naša CK realizuje predaj zájazdov od svojho vzniku výlučne online, na našom webe www.partybus.sk, bez kamennej prevádzky - to znamená, že súčasnými opatreniami nie sme nijako obmedzovaní a pracujeme naplno ako doteraz.

Pre všetky vaše otázky sme k dispozícii v tejto dobe takmer neobmedzene na známych kontaktoch, každý deň 8-22h:

Tel./WhatsApp/Viber: +421903244802 (Michal) alebo +421905631098 (Katarína)
Facebook: fb.me/partybus.sk a fb.me/partydovolenka.sk 
Email: info@partybus.sk 


Michal Hodža & Katarína Peterková
konatelia a spolumajitelia Partybus.sk (CK SPACE4U s.r.o.)


Kde nájdem relevantné informácie a užitočné linky na tému koronavírus?

E-mailový kontakt zriadený Úradom verejného zdravotníctva SR: novykoronavirus@uvzsr.sk

Ako znížiť riziko nákazy týmto vírusom?

  • Umývajte si ruky mydlom a vodou alebo prostriedkom na báze alkoholu
  • Keď kašlete, zakryte si nos a ústa a kýchajte do vreckovky alebo do ohnutého lakťa
  • Vyhýbajte sa kontaktu s ľuďmi, ktorí javia príznaky nádchy alebo chrípky alebo sa vrátili z oblastí, v ktorých bol potvrdený koronavírus
  • Ak vám zamestnávateľ ponúkol možnosť pracovať cez home office, využite to
  • Ak sa necítite zdravotne dobre, overte si, či máte príznaky spojené s týmto vírusom: teplota, kašeľ a dýchavičnosť. Následne kontaktuje telefonicky svojho lekára alebo infolinku Národného centra zdravotníckych informácii - 0800 221 234 alebo Úrad verejného zdravotníctva SR – 0917 222 682, kde vám odborníci odpovedajú na otázky alebo napíšte na: novykoronavirus@uvzsr.sk

#umyvajsiruky #nechytajsitvar #posilujimunitu #nicviacnetreba #zachranleto #pomahamecestovnemuruchu a hlavne #vypniuztelku