Partybus.sk organizuje v lete 2020 už 10. sezónu v rade letné párty zájazdy na pláž Zrće na ostrove Pag v Chorvátsku, opäť v spolupráci s Papaya Club - najväčším a najznámejším openair klubom na tejto pláži. Objednaj si zájazd čo najskôr - countdown do leta 2020 už beží a kapacita každého turnusu je obmedzená!

Podívej se na naše video z minuloročí pártydovolené z prvního turnusu, přidej si odběr a neujde ti žádné z našich párty videí na YouTube:


Termíny zájazdov:


1. turnus 11.-19.7.2020:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 249 € / 6 nocí vlastnou dopravou
> od 299 € / 6 nocí autobusom


2. turnus 17.-24.7.2020:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj na 5 nocí tu >>>

> od 219 € / 5 nocí vlastnou dopravou
> od 269 € / 5 nocí autobusom


3. turnus 22.-28.7.2020:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 189 € / 4 noci vlastnou dopravou
> od 239 € / 4 noci autobusom


4. turnus 26.7.-2.8.2020:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 219 € / 5 nocí vlastnou dopravou
> od 269 € / 5 nocí autobusom


5. turnus 31.7.-7.8.2020:

Zájazd a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 219 € / 5 nocí vlastnou dopravou
> od 269 € / 5 nocí autobusom


6. turnus 5.-11.8.2020:

Pobyt a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 189 € / 4 noci vlastnou dopravou
> od 239 € / 4 noci autobusom


7. turnus 9.-16.8.2020:

Pobyt a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 219 € / 5 nocí vlastnou dopravou
> od 269 € / 5 nocí autobusom


8. turnus 14.-21.8.2020:

Pobyt a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 219 € / 5 nocí vlastnou dopravou
> od 269 € / 5 nocí autobusom


9. turnus 19.- 24.8.2020:

Pobyt a vstupenky na tento týždeň rezervuj tu >>>

> od 189 € / 4 noci vlastnou dopravou
> od 239 € / 4 noci autobusom


Pláž Zrće:

Klub Papaya a pláž Zrće každoročne navštevujú desaťtisíce mladých ľudí z viac ako 70 krajín sveta, z každého kontinentu. Každý rok v lete môžeš zažiť v 4 hlavných openair kluboch (Papaya, Aquarius, Kalypso, Noa) priamo na pláži špičkový DJs. Okrem toho zábava na pláži spojená s kúpaním a relaxom v mori prebieha takmer nonstop aj vo viacerých originálnych menších plážových baroch. 

Zaži dokonalú párty dovolenku - s možnosťou nonstop zábavy v kluboch a baroch priamo na pláži Zrće alebo aj v centre mesta Novalja, oddychuj každý deň na inej pláži (na ostrove Pag ich nájdeš nespočetné množstvo), vychutnaj si typickú domácu gastronómiu (fantastické syry, olivy, jahňacinu, ryby a iné) a hlavne - spoznaj nových partypeople, s ktorými stráviš nezabudnuteľný týždeň!


Meet point "Lážo plážo"

Doprava:

Spiatočná doprava partybusom (luxusným diaľkovým autobusom) z Bratislavy priamo do Novalje, na parkovisko pre autobusy na začiatku mesta (vjazd autobusom do úzkych uličiek až k apartmánom nie je možný), v pešej vzdialenosti max. do 600 m (ca. 7 min. peši) od apartmánov. Na palube autobusu (partybusu) cestujete výhradne s ďalšími partypeople, takže si už počas cesty môžete urobiť pohodlný warmup, k dispozícii je (s výnimkou nočného kľudu počas jazdy v noci) CD/DVD/MP3/USB prehrávač s 1-2 LCD/TV obrazovkami, WC, kávovar, samozrejmosťou sú klimatizácia, prestávky na trase a stevard/stevardka na palube, ktorý je zodpovedný za vaše pohodlie počas cesty tam aj naspäť.


Pártyloď:

Počas pobytu rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou po zátokách Pažského zálivu, s live DJ-om na palube, vrátane chutného obeda a vodky/džúsu zdarma, zastávkami na kúpanie - toto je najosvedčenejší a najobľúbenejší zážitok každého pobytu na Zrće!  Viac info čítaj tu >>> 


Výlet motorovým člnom:

Zaži a spoznaj ostrov Pag z celkom iného pohľadu - spolu s tvojimi kamarátmi alebo ďalšími partybusákmi ťa zoberieme na ca. 3-hodinovú individuálnu súkromnú okružnú jazdu motorovým člnom po Pažskom zálive!  Viac info čítaj tu >>> 


Program na Zrće 2020:

Kompletný aktuálny program na toto leto nájdete podrobne rozpísaný TU.


Ubytovanie:

Ubytovanie v kompletne zariadených apartmánoch v súkromných apartmánových domoch (žiadny hotel ani hostel) s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb, wifi. Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Checkin ca. od 14:00, checkout do 10:00. Podrobný popis jednotlivých typov apartmánov si prečítaj ďalej v texte na tejto stránke.

Novinka! Toto leto si môžete vybrať ubytovanie aj v dome s bazénom aj vrátane klimatizácie!


Dom Helena


Dom Richard s bazénom


Dom Melani s bazénom


Prémiové apartmány v dome Martina s bazénom


Plážové vily klubu Noa

Absolútnou novinkou v našej ponuke sú vily priamo na úpätí pláže Zrće - svahu zvažujúcemu sa na pláž zrće priamo pred klubom Noa. Ceny, ktoré ponúkame sú konečné, nevzťahuje sa na ne žiadna z promo zliav a sú nestornovateľné.  


Poloha:

Všetky naše apartmány sa nachádzajú priamo v meste Novalja, hneď na jeho začiatku v tzv. zóne A (najbližšie k pláži Zrće, iba ca. 2,5 - 3 km), v pešej vzdialenosti iba 100-600 m od mestskej pláže Lokunje a od centra mesta, rovnako ako od veľkého obchodného domu s potravinami Plodine (niečo medzi Billa a Tesco - kúpite tam naozaj všetko, od potravín, nafukovačiek, slnečníkov, kozmetiky, až po nábytok). Na pláž Zrće je možné chodiť peši (ca. 35-40 min.) alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch.

Kto chce byť bližšie k Zrće, tak máme v ponuke aj dvoj dom Renco v Caske 1,4km peši na Zrće. Pláž Caska susedí s plážou Zrće. Dom sa nachádza 3 min. peši na pláž Caska, kde je niekoľko výborných reštaurácií. Obchodná zóna v meste Novalja je 2 km. Tieto dva domy prenajímame pre ľudí s vlastnou doravou aj mimo naše regulérne turnusy, pre viac info píš na náš email: info@partybus.sk. V prípade záujmu tu ubytujeme aj partie, ktoré prídu s nami autobusom! Cena je ako pre dom Helena.

Pre najnáročnejších klientov máme v ponuke ako novinku vily klubu Noa priamo na pláži Zrće.

Podrobné informácie k apartmánom nájdete tu >>>.V cene zájazdu pártybusom je zahrnuté:


 • Spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy alebo z Brna* priamo do mesta Novalja a naspäť
 • Ubytovanie 4-6 nocí (záleží od turnusu) v plne vybavených súkromných apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC, terasou alebo balkónom, novinkou sú aj apartmány s bazénom!
 • Vstup do klubu Papaya na všetky denné tzv. afterbeach (15-20h) parties a večerné (23-5h) parties ** 
 • 6x poukaz na zdarma alkoholický koktejl v klube Papaya
 • Welcome drink na palube autobusu
 • Tričko alebo šiltovka s ruksačikom Partybus.sk
 • Stevard na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Hudba alebo hudobné filmy počas cesty
 • Služby delegáta na mieste
 • Moodmaker (animátor) / súťaže a rôzne aktivity počas pobytu
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku


Vysvetlivky:

*) nástup v Brne za príplatok 20 €. Z Brna sa bude štartovať v prípade naplnenia minimálne 25 osôb.
**) Vstup do klubu Papaya na nočné párty bude do 24:00 zadarmo. Ak to do vtedy nestihnete, tak na mieste zaplatíte 5-10 €.


V cene zájazdu nie je zahrnuté:

 • strava;
 • pobytová taxa 1 €/osoba/noc;
 • klimatizácia v apartmáne - ak máte záujem o klimatizáciu, môžete si ju jednoducho doobjednať v druhom kroku rezervácie; (prémiové apartmány ju majú v cene)
 • mestská autobusová doprava na Zrće - dá sa chodiť peši z našich apartmánov ca. 35-40 min. alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch, jedna jazda stojí 20 Kn/ca. 3 €); 
 • individuálne cestovné poistenie (online napr. tu na Union.sk, Generali.sk alebo Allianz.sk).


Popis apartmánov:


 • Typ 2 = apartmán / štúdio s posteľami pre 2 osoby
 • Typ 3 = apartmán pre 3 osoby s jednou dvojposteľovou spálňou a posteľou pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio 
 • Typ 4 = apartmán pre 4 osoby s jednou dvojposteľovou spálňou a posteľou pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
 • Typ 5 = apartmán pre 5 osôb s dvoma dvojposteľovými spálňami a posteľou pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo s dvoma spáľňami kde sú v jednej spálni 2 postele a v druhej 3 postele alebo apartmán s dvoma dvojposteľovými spálňami a jednou spálňou s posteľou pre 1 osobu.
 • Typ 6 = apartmán pre 6 osôb s tromi samostatnými dvojposteľovými spálňami alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch.
 • Zdieľaný = apartmán pre 4 až 6 osôb s dvomi samostatnými dvojposteľovými spálňami pre 4 osoby, určený pre dvojice, prípadne aj jednotlivcov, ktorí si nezohnali väčšiu partiu. Máte takto možnosť ušetriť a byť spolu s tou správnou partiou ľudí - zoznámite sa už cestou v partybuse.


Strava:

Bez stravy, s možnosťou varenia vo vybavenej vlastnej kuchynke na apartmáne alebo v niektorej z mnohých reštaurácií resp. stánkov s rýchlym občerstvením v bezprostrednej blízkosti apartmánov v Novalji alebo vo viacerých reštauráciach a stánkoch s rýchlym občerstvením priamo na pláži Zrće. Vrelo odporúčame reštaurácie na susednej pláži Caska ca. iba 10 min. peši z pláže Zrće.


Kaucia za apartmán:

Kauciu 30 € na osobu sa platí pri ubytovaní v apartmáne a v plnej výške vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu alebo stratu.


Domový poriadok a základné pravidlá počas pobytu:

Rovnako ako všade inde vo svete, aj v Chorvátsku platia určité pravidlá slušného a ohľaduplného správania sa počas pobytu v súkromných apartmánoch. Dodržiavanie takzvaného domového poriadku je súčasťou 'dokonalej párty dovolenky' a bezstarostného pobytu v Novalji. To platí bez rozdielu v celom meste Novalja ako aj v ostatných okolitých mestách.


Ak máš menšiu partiu kamarátov ako je počet lôžok v dostupnom apartmáne:

Ak ste skupina menej osôb ako je počet miest vo vybranom type apartmánu, môžete si apartmán rezervovať aj tak! Stačí doplatiť cenu za prázdne lôžko: doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, doplatok za 1 prázdne lôžko v apartmáne pre 3 až 6 osôb je iba 150 € na celý pobyt. Ak si doplatok v skupine rozdelíte medzi sebou, stále to stojí za to.


Ak si už tvoji kamaráti objednali zájazd a ty sa chceš k nim pridať do apartmánu resp. domu:

Ak chceš bývať s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to pri objednávaní do poznámky alebo emailom na info@partybus.sk.


Kapacita zájazdu:

Maximálny počet účastníkov zájazdu: 50


Platba v českých korunách (objednávky z ČR):

Pri platbe v českých korunách na náš český účet použite kurz 26 Kč = 1 €. V prípade, že chcete platiť na náš český účet vkladom hotovosti v eurách, použite prosím sumu v EUR a požiadajte v banke o vklad na náš účet vedený v mene EUR, nie na účet vedený v CZK.


Všeobecné zmluvné podmienky a ďaľšie dôležité informácie:

Všeobecné zmluvné podmienky účasti na zájazdoch CK SPACE4U s. r. o. (Partybus.sk)
Domový poriadok a pravidlá správania počas pobytu v Novalji


Kontakt:

Ak máš akékoľvek otázky alebo potrebuješ viac informácií či poradiť s objednávkou, zavolaj nám alebo napíš aj priamo tu na webe (vpravo dole modrý chat), sme k dispozícii každý deň v týždni 8:00 - 20:00:

Tel. / WhatsApp / Viber (na Slovensku): +421 903 244802 alebo +421 905 631098
Tel. / WhatsApp / Viber (v Chorvátsku): +385 97 7339070 (júl / august 2020)
Email: info@partybus.sk
Facebook: facebook.com/partydovolenka.sk