Rezervovať   Zavolaj nám
Máš otázku? +421903244802

Pártydovolenka na Zrće | 7 nocí |

pláž Zrće, Novalja

Zdieľať  

Od 265 €

Pártydovolenka na Zrće | 7 nocí |
Pártydovolenka na Zrće | 7 nocí |

Základné informácie

Zaži 8 dní (7 nocí) slnko, hudba, relax, bazénovice v kluboch na pláži Zrće, pártyloď, nočné párties do východu slnka a to všetko v partii, s ktorou sa zoznámiš už po ceste v pártybuse!

V lete 2022 organizujeme už 12. sezónu letné párty zájazdy na pláž Zrće na ostrove Pag v Chorvátsku v spolupráci s Papaya Club - najväčším a najznámejším openair klubom na tejto pláži. Objednaj si zájazd čo najskôr - kapacita turnusu je obmedzená! 

Objednávku pártydovolenky a dotazy píšte na info@partybus.sk

Pláž Zrće:

Klub Papaya a pláž Zrće každoročne navštevujú desaťtisíce mladých ľudí z viac ako 70 krajín sveta, z každého kontinentu. Každý rok v lete môžeš zažiť v 4 hlavných openair kluboch (Papaya, Aquarius, Kalypso, Noa) priamo na pláži špičkový lineup so svetovými DJs. Okrem toho zábava na pláži spojená s kúpaním a relaxom v mori prebieha takmer nonstop aj vo viacerých originálnych menších plážových baroch. 

Zaži dokonalú párty dovolenku - s možnosťou nonstop zábavy v kluboch a baroch priamo na pláži Zrće alebo aj v centre mesta Novalja, oddychuj každý deň na inej pláži (na ostrove Pag ich nájdeš nespočetné množstvo), vychutnaj si typickú domácu gastronómiu (fantastické syry, olivy, jahňacinu, ryby a iné) a hlavne - spoznaj nových partypeople, s ktorými stráviš nezabudnuteľný týždeň!


Doprava:

Spiatočná doprava partybusom z Brna a Bratislavy priamo do Novalje, na parkovisko pre autobusy na začiatku mesta (vjazd autobusom do úzkych uličiek až k apartmánom nie je možný), v pešej vzdialenosti max. do 600 m (ca. 7 min. peši) od apartmánov. Na palube autobusu (partybusu) cestujete výhradne s ďalšími partypeople, takže si už počas cesty môžete urobiť pohodlný warmup, k dispozícii je (s výnimkou nočného kľudu počas jazdy v noci) CD/DVD/MP3/USB prehrávač s 1-2 LCD/TV obrazovkami, aby mohla púočas jazdy ísť hudba, videá z fesytivalov alebo neskôr film. Samozrejmosťou sú klimatizácia, prestávky na trase a stevard/stevardka na palube, ktorý je zodpovedný za vaše pohodlie počas cesty tam aj naspäť.

Ubytovanie:

Ubytovanie v kompletne zariadených apartmánoch v súkromných apartmánových domoch (žiadny hotel ani hostel) s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb, wifi. Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Checkin ca. od 14:00, checkout do 10:00. Podrobný popis jednotlivých typov apartmánov si prečítaj ďalej v texte na tejto stránke.

Afterbeach párty:


Pártyloď:

Počas pobytu rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou! Plavba 2-podlažnou loďou s otvorenou hornou a čiastočne aj spodnou palubou a sedením po zátokach ostrova Pag s live DJ-om na palube je osvedčeným a obľúbeným zážitkom! V cene je navyše zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene vodka, rakija, džús, víno (ostatné nápoje je možné si dokúpiť). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou.

Loď vypláva spravidla o 12:00 z móla v klube NOA (hneď oproti klubu Papaya) a vracia sa ca. o 17:00 a vy môžete pokračovať v zábave na každodennej afterbeach party v klube Papaya alebo v ostatných kluboch! Cena tohoto výletu je pre klientov Partybus.sk iba 40 €/osoba (bežná cena na mieste je 45 €). Pártyloď si môžete objednať priamo tu na stránke alebo u stevarda počas cesty do Novalje.Výlet motorovým člnom:

Zaži a spoznaj ostrov Pag z celkom iného pohľadu - spolu s tvojimi kamarátmi alebo ďalšími partybusákmi ťa zoberieme na ca. 3-hodinovú súkromnú okružnú jazdu motorovým člnom po Pagskom zálive! Voda je tu kľudná ale napriek tomu máš možnosť zažiť trochu adrenalínu pri ťahaní na nafukovacom kolese za člnom alebo skoku do mora z malého mosta v meste Pag či zo skál pri vstupe do tajomnej jaskyne :). Objavte pláže, na ktoré sa s nikým iným a ináč nedostanete, urobte si super fotky, kľudne aj za kormidlom, nakuknite do mesta Pag na drink či zmrzlinu na prístavnej promenáde alebo si len jednoducho užívajte pláže a neviazané kúpanie v strede mora. Dokonca si môžete zobrať autobusom vlastné lýže a nechať sa potiahnuť za člnom. :)

Tento výlet si môžeš objednať iba za 30 € (cena za 1 osobu pri maximálnom počte 4 osoby; môže byť aj menej osôb, ale cena výletu je vždy 120 €). Kapacita je každý turnus obmedzená, výlet budeme organizovať v závislosti od počasia a záujmu, maximálne 2-3x počas každého turnusu, preto odporúčame príliš dlho neváhať - stojí to za to!


Termín zájazdu:

piatok 8.7. - sobota 16.7.2022


Odchod: piatok 8.7. o 21:00 Brno, o 23:00 Bratislava
Príchod: sobota 9.7. ca. 10:00 do Novalje (ostrov Pag, mesto pri pláži Zrće)

Odchod: sobota 16.8. o 10:00 z Novalje
Príchod: sobota 16.8. ca. 20:00 Bratislava, ca. 22:00 Brno


Cenník tohoto turnusu:


ceny na osobudom Helena
ap pre 4, 5 alebo 6 os.
dom Helena
ap pre 3 os.
dom Helena
ap pre 2 os.
autobusom z Bratislavy (z Brna plus 20 €)365 €
365 €415 €
vlastnou dopravou265 €265 €
315 €


ceny na osobu
Zrće Beach Villa
pre 10 os.


autobusom z Bratislavy (z Brna plus 20 €)380 €

vlastnou dopravou280 €


ceny na osobu
Noa vila
pre 6 os.
Noa vila
pre 5 os.
Noa vila
pre 4 os.
autobusom z Bratislavy (z Brna plus 20 €)od 820 € *od 885 € *od 920 € *
vlastnou dopravouod 710 € *od 775 € *
od 810 € *


V cene zájazdu je zahrnuté:


 • Doprava diaľkovým autobusom (alebo vlastnou dopravou) z Bratislavy do mesta Novalja a naspäť
 • Ubytovanie 7 nocí v plne vybavených apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC, terasou alebo balkónom
 • Vstup do klubu Papaya na všetky denné tzv. afterbeach (16-20h) parties a večerné (23-6h) parties ** 
 • 6x poukaz 2 za cenu 1 na drink v klube Papaya
 • Welcome drink na palube autobusu
 • Tričko alebo šiltovka s plážovým ruksakom Partybus.sk
 • Stevard na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Hudba alebo hudobné filmy počas cesty
 • Delegát na mieste
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku

Objednávku pártydovolenky alebo dotazy píšte na info@partybus.sk

Vysvetlivky:

Aktuálne ceny sú platné do konca marca.

*) Ceny vo vilách na Zrće si treba pred objednaním overiť, či sú ešte dostupné za danú cenu kedže sú v 3 cenových kategóriách a priebežne sa predávajú. Taktiež storno podmienky sú prísnejšie - do mesiaca pred odchodom je to 30% a menej ako mesiac je 100% storno poplatok. V prípade výnimočnej situácie kedy by ste dovolenku nemohli využiť vďaka Covid opatreniam sa situácia rieši podľa závažnosti opatrení. 

**) Vstup do klubu Papaya na nočné párty bude do 24:00 zadarmo. Ak to do vtedy nestihnete, tak na mieste zaplatíte 5-10 €.

Ak máte záujem o vstupenky na festivaly na Zrće a špeciálne eventy v klube Papaya, tak si ich máte možnosť doobjednať u nás. Posledná možnosť si ich kúpiť je cestou v autobuse, ale ceny akcií a festivalov sa k blížiacej akcii zvyšujú alebo sa môžu vypredať čo pri Covid opatreniach (kapacitných obmedzeniach) môže nastať.


Tričko alebo šiltovka s plážovým ruksakom Partybus.sk v cene:


V cene zájazdu nie je zahrnuté:


 • strava;
 • pobytová taxa 1 €/osoba/noc;
 • klimatizácia v apartmáne - ak máte záujem o klimatizáciu, môžete si ju jednoducho doobjednať; cena je 10 € klima / apartmán / deň. 
 • mestská autobusová doprava na Zrće - dá sa chodiť peši z našich apartmánov ca. 35-40 min. alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch, jedna jazda stojí 20 Kn/ca. 3 €); 
 • individuálne cestovné poistenie (online napr. tu na Union.sk, Generali.sk alebo Allianz.sk).

 

Popis apartmánov:

Dom Helena 

Dom Helena je aktuálne plne obsadený, ale ak by ste mali záujem o apartmány v inom dome, vieme zabezpečiť na dopyt podľa počtu osôb.


Zrće Beach Villa 1 a 2

2 identické vily pri pláži Caska sa nachádza priamo pri mori, 1,4 km peši od pláže Zrće. Priamo pred domom sa samozrejme už môžete kúpať a slniť! 

Dovolenkuj s krásnym výhľadom na more a pláž Zrće a maj to iba 15 min. peši na párty pláž Zrće.

Každý z 2 domov ma tri spáľne po 3 lôžka + 2 lôžka v spoločnom priestore, 3 kúpeľne, 1 wc navyše, kuchyňa, terasa s výhľadom na more, mólo s možnosťou parkovania člna alebo vodného skútra!
300m peši na pláž Caska, kde sú aj 4 výborné reštaurácie. Obchodná zóna v meste Novalja je 2 km, čerpacia stanica 1km.
Dom je klimatizovaný s trezorom na doklady a cennosti, kuchyňa je vybavená sklokeramickou varnou doskou, rúrou na pečenie, varnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, dom # 1 má navyše televízor a práčku. K dispozícii je aj prenosný gril, fén, žehlička. Domy majú každý svoju záhradu kde si viete spolu grilovať, alebo len tak relaxovať v hamaku.


Plážové vily klubu Noa

Absolútnou novinkou v našej ponuke sú vily priamo na úpätí pláže Zrće - svahu zvažujúcemu sa na pláž zrće priamo pred klubom Noa. Ceny, ktoré ponúkame sú konečné, nevzťahuje sa na ne žiadna z promo zliav a sú nestornovateľné.  


Poloha:

Apartmánový dom Helena sa nachádza priamo v meste Novalja, hneď na jeho začiatku v tzv. zóne A (najbližšie k pláži Zrće, iba ca. 2,5 - 3 km), v pešej vzdialenosti 600 m od mestskej pláže Lokunje a od centra mesta, rovnako ako od veľkého obchodného domu s potravinami Plodine (niečo medzi Billa a Tesco - kúpite tam naozaj všetko, od potravín, nafukovačiek, slnečníkov, kozmetiky, až po nábytok). Na pláž Zrće je možné chodiť peši (ca. 35-40 min.) alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch.

Kto chce byť bližšie k Zrće, tak máme v ponuke aj dvoj dom Renco v Caske 1,4 km peši na Zrće. Pláž Caska susedí s plážou Zrće. Dom sa nachádza 3 min. peši na pláž Caska, kde je niekoľko výborných reštaurácií. Obchodná zóna v meste Novalja je 2 km. Tieto dva domy prenajímame pre ľudí s vlastnou doravou aj mimo naše regulérne turnusy, pre viac info píš na náš email: info@partybus.sk. 

Pre najnáročnejších klientov máme v ponuke ako novinku vily klubu Noa priamo na pláži Zrće.

Podrobné info o našich apártmánových domoch nájdete tu


Typy apartmánov:

 • Typ 2 = apartmán alebo štúdio s posteľami pre 2 osoby (pre dvojice doporučujem zvážiť aj izbu v zdieľanom apartmáne)
 • Typ 3 = apartmán pre 3 osoby s jednou dvojposteľovou spálňou a posteľou pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio 
 • Typ 4 = apartmán pre 4 osoby s jednou dvojposteľovou spálňou a posteľou pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
 • Typ 5 = apartmán pre 5 osôb s dvoma dvojposteľovými spálňami a posteľou pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo s dvoma spáľňami kde sú v jednej spálni 2 postele a v druhej 3 postele alebo apartmán s dvoma dvojposteľovými spálňami a jednou spálňou s posteľou pre 1 osobu.
 • Typ 6 = apartmán pre 6 osôb s tromi samostatnými dvojposteľovými spálňami alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch.
 • Zdieľaný = apartmán pre 4 až 6 osôb s dvomi samostatnými dvojposteľovými spálňami pre 4 osoby, určený pre dvojice, prípadne aj jednotlivcov, ktorí si nezohnali väčšiu partiu. Máte takto možnosť ušetriť a byť spolu s tou správnou partiou ľudí - zoznámite sa už cestou v partybuse.

Program na Zrće:

9.7. - 16.7. - NFIX & CANDICE SICK INDIVIDUALS QUINTINO Ummet Ozcan Vini Vici Dropzone - Hard Dance Paradise! ?

Strava:

Bez stravy, s možnosťou varenia vo vybavenej vlastnej kuchynke na apartmáne alebo v niektorej z mnohých reštaurácií resp. stánkov s rýchlym občerstvením v bezprostrednej blízkosti apartmánov v Novalji alebo vo viacerých reštauráciach a stánkoch s rýchlym občerstvením priamo na pláži Zrće. Vrelo odporúčame reštaurácie na susednej pláži Caska ca. iba 10 min. peši z pláže Zrće.


Kaucia za apartmán:

Kauciu 30 € na osobu sa platí pri ubytovaní v apartmáne a v plnej výške vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu alebo stratu.


Pravidlá počas pobytu:

Rovnako ako všade inde vo svete, aj v Chorvátsku platia určité pravidlá slušného a ohľaduplného správania sa počas pobytu v súkromných apartmánoch. Dodržiavanie takzvaného domového poriadku je súčasťou 'dokonalej párty dovolenky' a bezstarostného pobytu v Novalji. To platí bez rozdielu v celom meste Novalja ako aj v ostatných okolitých mestách.


Ak máš menšiu partiu kamarátov ako je počet lôžok v dostupnom apartmáne:

Ak ste skupina menej osôb ako je počet miest vo vybranom type apartmánu, môžete si apartmán rezervovať aj tak! Stačí doplatiť cenu za prázdne lôžko: doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, doplatok za 1 prázdne lôžko v apartmáne pre 3 až 6 osôb je iba 150 € na celý pobyt. Ak si doplatok v skupine rozdelíte medzi sebou, stále to stojí za to.


Ak si už tvoji kamaráti objednali zájazd a ty sa chceš k nim pridať do apartmánu resp. domu:

Ak chceš bývať s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to pri objednávaní do poznámky alebo emailom na info@partybus.sk.


Kapacita zájazdu:

Maximálny počet účastníkov zájazdu: 50


Platba v českých korunách (objednávky z ČR):

Pri platbe v českých korunách na náš český účet použite kurz 26 Kč = 1 €. V prípade, že chcete platiť na náš český účet vkladom hotovosti v eurách, použite prosím sumu v EUR a požiadajte v banke o vklad na náš účet vedený v mene EUR, nie na účet vedený v CZK.


Možnosť platby na splátky!

1) Pri objednávke: 50 € záloha.
2)️ Do konca aktuálneho mesiaca: 50% zo zvyšnej ceny.
3)️ Mesiac pred odchodom zvyšok! Pri platbe uveď číslo objednávky ako variabilný symbol a do poznámky napíš "záloha alebo splátka zájazdu".


Všeobecné zmluvné podmienky:

Všeobecné zmluvné podmienky účasti na zájazdoch CK SPACE4U s. r. o. (Partybus.sk) 


Kontakt:

Ak máš akékoľvek otázky alebo potrebuješ viac informácii či poradiť s objednávkou, zavolaj nám alebo napíš aj priamo tu na webe (vpravo dole modrý chat), sme k dispozícii každý deň v týždni 8:00 - 20:00:

Tel. / WhatsApp / Viber: +421 905 631098 alebo +421 903 244802
Email: info@partybus.sk
Facebook: facebook.com/partydovolenka.sk


Zrće beach s Partybus.sk & Partybusem.cz
Verejná skupina · 521 členov
Pridať sa do skupiny

Táto skupina je určená pre všetkých Zrće-pozitívnych párty ľudí z celého Slovenska a Českej republiky, ktorí už zažili alebo chcú zažiť 'chorvátsku Ib...Tento web používa súbory cookie. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pre jeho odvolaním. Podmienky použitia a rozsah spracúvania osobných údajov.
Zmeniť nastavenia pre súbory cookie