Rezervovať   Zavolaj nám
Máš otázku? +421903244802

Pártyloď Zrće

pláž Zrće

Zdieľať  

Od 45 €

Pártyloď Zrće
Pártyloď Zrće

Základné informácie

Počas pobytu na Zrće rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou! Plavba 2-podlažnou loďou s otvorenou hornou a čiastočne aj spodnou palubou a sedením po zátokach ostrova Pag s live DJ-om na palube je osvedčeným a obľúbeným zážitkom! V cene je navyše zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene vodka, rakija, džús, víno (ostatné nápoje je možné si dokúpiť). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou.

Loď vypláva spravidla o 13:00 z móla v klube NOA (hneď oproti klubu Papaya) a vracia sa ca. o 16:00 a vy môžete pokračovať v zábave na každodennej afterbeach party v klube Noa alebo v ostatných kluboch! 

Ak si kupujete aj iný produk - ubytovanie, dopravu na Zrće, zájazd, vstupenku na festival, tak si môžete túto pártyloď kúpiť za cenu iba 45 €/osoba.

Partylod Partybussk

Platba v českých korunách (objednávky z ČR):

Pri platbe v českých korunách na náš český účet použite kurz 25 Kč = 1 €. V prípade, že chcete platiť na náš český účet vkladom hotovosti v eurách, použite prosím sumu v EUR a požiadajte v banke o vklad na náš účet vedený v mene EUR, nie na účet vedený v CZK.

Kontakt:

Ak máš akékoľvek otázky alebo potrebuješ viac informácii či poradiť s objednávkou, zavolaj nám alebo napíš aj priamo tu na webe (vpravo dole modrý chat), sme k dispozícii každý deň v týždni 8:00 - 20:00:

Tel. / WhatsApp / Viber (na Slovensku): +421 903 244802 alebo +421 905 631098
Email: info@partybus.sk
Facebook: facebook.com/partydovolenka.sk

Tento web používa súbory cookie. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pre jeho odvolaním. Podmienky použitia a rozsah spracúvania osobných údajov.
Zmeniť nastavenia pre súbory cookie