Rezervovať   Zavolaj nám
Máš otázku? +421903244802

Prázdninový dom pri mori | pri Zrće

Od 40 €

Prázdninový dom pri mori | pri Zrće
Prázdninový dom pri mori | pri Zrće

Základné informácie

Dvojdom v Caske sa nachádza priamo pri mori, 1,2 km peši od pláže Zrće a 300m od rovnomennej pláže s niekoľkými skvelými reštauráciami. Priamo pred domom sa samozrejme už môžete kúpať a slniť! Dovolenkuj s krásnym výhľadom na more a pláž Zrće a maj to iba 17 min. peši na párty pláž Zrće.

Sú to vlastne 2 identické domy len zrkadlovo. Každý z domov je pre minimum 10 a maximum 11 osôb, má 3 spálne a každá má svoju vlastnú kúpeľňu, na prízemí je spoločný priestor s kuchyňou a terasa s výhľadom na more. V Každej spálni sú 3 postele a v spoločnom priestore je v ľavom dome rozťahovací gauč, plus jedna posteľ a v pravom 2 samostatné postele. Dom je vybavený klimatizáciou, trezorom, wifi, plne vybavenou kuchyňou s umývačkou riadu, rúrou na pečenie, sklokeramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, varnou kanvicou. Postele vás budú čakať ustlaté plus s 2 uterákmi (nie sú určené na nosenie na pláž), plus deky pre jarné či jesenné mesiace.

Na jednej strane od domu je malý prístav osady Caska a malá pláž pri starovekej veži, ktorá sa ešte za čias Rímanov využívala na lov tuniakov. Na opačnej strane začína pláž popod apartmánové domy a 300m od domu začína verejná pláž kde je aj niekoľko reštaurácii. Priamo od domu sa dostanete popri mori pohodlne pešo na pláž Zrće.  

  

 

 


Video oboch domov


Individuálne dopyty na tento dom mi prosím píšte na info@partybus.sk


Cena ubytovania v dome priamo pri mori!

1 osoba pri obsadenosti 10-11 na osobu a noc: 40 - 45 €.

Váš dopyt mi píšte prosím na info@partybus.sk alebo zavolajte na +421905631098 (Katarína)

Minimálny počet nocí 7.


BONUSY k ubytovaniu:

>>> 6 x poukaz 2 za cenu jedného počas After beach a večernej párty v klube Papaya.

>>> Parkovanie pred domom

>>> Partybus.sk delegát

>>> Partybus.sk welcome balíček (tričko alebo tielko + šiltovka alebo plážový ruksačik)


Ku všetkým rezerváciám máte od nás náš cool merch "sun, sea, sex, party hard"!

Neváhajte nám napísať dopyt na info@partybus.sk!!!


Tento web používa súbory cookie. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pre jeho odvolaním. Podmienky použitia a rozsah spracúvania osobných údajov.
Zmeniť nastavenia pre súbory cookie